bootstrap buttons

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy produkty niemieckiej marki LUVA. Nasza rodzinna firma posiada trzypokoleniowe doświadczenie w produkcji wyrobów ze skóry. Oferowane przez nas produkty mogą być dowolnie spersonalizowane, a także indywidualnie zaprojektowane specjalnie dla Państwa potrzeb.

Inspiruje nas życie Wielkich Odkrywców - ciekawość świata, pasja, determinacja i odwaga to cechy niezbędne do osiągnięcia celu.

Podróżując wspominamy ich przełomowe odkrycia. Podążając ich śladami poznajemy nowe kultury, tradycje i obyczaje, by później odpocząć w niezwykłych miejscach i odbyć kulinarną przygodę...

Prezentowana kolekcja jest naszym ukłonem dla Wszystkich ciekawych „smaku świata”!

Rzecz w tym, by będąc NOWOCZESNYM
pamiętać o TRADYCJI

Współczesny świat jest na tyle dobry na ile nie zapominamy o tym kim jesteśmy i dlaczego tutaj jesteśmy. Kolekcja LUVA łączy klasyczną galanterię skórzaną z nowoczesnym podejściem do desinu.

Kolor

Standardowy i dobrany pod Pantone

Twój biznes posiada swój własny kolor, swoją temaperaturę i temperament. Oferujemy Ci bogaty wybór kolorów ale także możemy wyprodukować materiały w kolorze który wybierzesz. 

Forma

Standardowe modele to dopiero początek

Oferujemy Ci standardowe modele ale wiemy że to dopiero początek jeszcze większej przygody z designem. Chcemy szyć produkty na miarę Twojej wyobraźni!

Wykończenia

Design szyty na miarę

Szycie, cięcie, tłoczenie, barwienie, nakłuwanie, grawerowanie, prasowanie, nitowanie, zaginanie, okuwanie, klejenie, mierzenie, lakierowanie... 

Metody personalizacji

Wytłoczymy Twoje logo za pomocą mosiężnej matrycy, wygrawerujemy je laserem lub użyjemy kolorowej folii do metody hot-stampingu. 

Pokaż wdzięczność swoim klientom

Pomyśl o upominku, który przypomni Twoim gościom atmosferę Twojego lokalu, wykonanym w tym samym stylu i z tych samych materiałów. Podaruj im kawałek luksusu do którego będą wracać. 

 

Etui na klucze

Przepiękne etui na klucze z jednym kółkiem

Wyobraź sobie, że podarowałeś swoim gościom niezapomniane doświadczenie luksusu. A teraz pozwól, że zabiorą jego część ze sobą. 

Portfelik na monety

W stylu vintage

Twój design, noszący Twoje logo, mówi w Twoim imieniu w codziennych sytuacjach.

Etui na wizytówki

Robi dobre pierwsze wrażenie

W biznesowej sytuacji Twoja wizytówka i to w jakiej formie ją wręczasz, świadczy o Tobie.


Portfel z suwakiem

Gwarancja YKK

Portfel imprezowy dla najważniejszych rzeczy, by zmieścił się w przedniej kieszeni. 

Skóra Ekologiczna

Tam gdzie kończy się dzieło natury wkracza człowiek i jego design. Skóra o powierzchni aluminium, kwiatów, gwiazd lub gwiezdnego pyłu? Dlaczego nie! Używamy wysokiej jakości włoskich skór ekologicznych o zaprojektowanej powierzchni.

ZOBACZ KATALOG W FLIPBOOK PDF

Zamów katalog wprost na Twoje biurko.

Obserwuj nas